Zarządzanie w ochronie zdrowia – online w czasie rzeczywistym

Zapraszamy do rekrutacji na studia podyplomowe Pre-MBA Zarządzanie w ochronie zdrowia Prometriq SWPS

Studia podyplomowe dedykowane osobom, które pracują lub zamierzają podjąć pracę w podmiotach medycznych.

  • Koszt studiów to jedynie 6.500zł, a po ich ukończeniu przysługuje upust w wysokości 20% na studia Executive MBA w ochronie zdrowia.
  • Specjalne warunki przy udziale większej liczby osób z jednej firmy.

Studia pomagają w zrozumieniu specyfiki sektora zdrowia jako dziedziny gospodarki. Słuchacze uzyskują wiedzę z dziedziny zarządzania, finansów, zdrowia publicznego, w tym organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce i na świecie. Absolwenci studiów stanowią grupę osób lepiej rozumiejących złożone uwarunkowania funkcjonowania podmiotu leczniczego, sprawniej realizujących złożone zadania, uzyskujących lepsze rezultaty pracy, a przez to szybciej awansujących.

Studia realizowane w terminie X 2023 – VI 2024, zajęcia w co drugą sobotę, seria podręczników, testy online, projekt dyplomowy przydatny w praktyce zarządzania zespołem. Zapraszamy do kontaktu: tel. 698 101 798, sekretariat@prometriq.pl.

Formularz zgłoszeniowy na studia: https://prometriq.pl/zarzadzanie-w-ochronie-zdrowia-online/formularz-zgloszeniowy/

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne Poznaj Prometriq MBA 95% on-line, skierowane do osób zainteresowanych dołączeniem do grona studentów Prometriq. Spotkanie odbędzie się on-line dnia 12 października o godzinie 18. Zapisy: mba@prometriq.pl – link do spotkania zostanie wysłany najpóźniej w dniu szkolenia.

Prometriq Akademia Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Monte Cassino 15

PL 81-704 Sopot

tel. (0048) 698 101 798

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *