Poznaj Prometriq MBA – zaproszenie

Szanowni Państwo!

Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza na bezpłatne spotkania, podczas którego zostanie zaprezentowany program Prometriq MBA. Spotkanie się odbędzie się on-line 12 października o godz.18. Zapisy: mba@prometriq.pl – link do spotkania zostanie wysłany najpóźniej w dniu szkolenia.

Już dziś zapraszamy na otwarty wykład inauguracyjny “Jakość zarządzania w publicznych instytucjach ochrony zdrowia”, który odbędzie się w dniu 21 października 2023 roku (online). Wykład wygłosi Pan Minister Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta. Zapisy: mba@prometriq.pl

44. edycja Prometriq Executive MBA to:

  • 3 semestry w ciągu 1 roku – uroczystość graduacji już 23 czerwca 2024 r.
  • Zajęcia online odbywające się tylko w soboty. Dodatkowo, słuchacze mają możliwość uczestniczenia w prowadzonych przez praktyków spotkaniach klubu Prometriq MBA (w języku polskim i angielskim).
  • Sesja wyjazdowa w Cambridge i sesja stacjonarna w Sopocie
  • Materiały wydawnictwa McGraw Hill
  • Indywidualna sesja diagnostyczno-rozwojowa jako istotny element rozwoju osobistego – praca indywidualna z psychologiem
  • Specjalny moduł AI (sztuczna inteligencja dla menedżerów)
  • Międzynarodowy dyplom MBA walidowany przez Porto Business School (akredytacja AMBA, AACSB, EQUIS) oraz świadectwo Uniwersytetu SWPS.

Prometriq Akademia Zarządzania już od 25 lat propaguje najlepsze praktyki zarządzania. Prometriq MBA 95% ONLINE jest najczęściej wybieranym programem MBA w ochronie zdrowia w Polsce i jedynym programem walidowanym przez instytucję zagraniczną. Program spełnia wymagania akredytacji międzynarodowych oraz wszystkie obowiązujące w Polsce wymagania formalne względem MBA w ochronie zdrowia.
Dodatkowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie 698 101 798. Lista wykładowców, szczegółowy program oraz harmonogram sesji znajdują się na stronie www.prometriq.pl/mba-online/.

Absolwentów studiów MBA zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty AI Post-MBA, www.ai-mba.online/pl

Prometriq Akademia Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Monte Cassino 15

PL 81-704 Sopot

tel. (0048) 698 101 798

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *