Polska Misja Medyczna – rekrutacja do zespołu EMT

Szanowni Państwo,

Polska Misja Medyczna we współpracy z Vasco Electronics powołała zespół medyczny, aby ludzie na całym świecie mogli otrzymać opiekę zdrowotną w sytuacjach kryzysowych. Misją zespołu jest niesienie szybkiej pomocy w strefach dotkniętych klęskami żywiołowymi czy kryzysami humanitarnymi. Działamy nie tylko w nagłych sytuacjach, ale prowadzimy też szkolenia kadry medycznej w krajach rozwijających się, aby wzmocnić ich system lokalnej opieki zdrowotnej. 

Poszukujemy medyków do PMM Vasco Emergency Team – wymagane jest minimum trzy letnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie i komunikatywny język angielski. Rekrutacja prowadzona jest przez zespół PMM i psychologa.  

Oferujemy:  

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach zarówno medycznych, jak i z bezpieczeństwa misji, dających wiedzę i umiejętności pracy w warunkach ekstremalnych. 
  • Możliwość niesienia pomocy medycznej w najodleglejszych i najbardziej potrzebujących krajach świata. 
  • Okazję do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami o systemach i warunkach udzielania pomocy w różnych częściach świata.  
  • Pracę w zespole ratunkowym typu T1 wg standardów WHO. 
  • Rozwój zawodowy w obszarze medycyny ekstremalnej i medycyny podróży. 

Poniżej zamieszczam link do rekrutacji, a w załączniku znajdą Państwo więcej szczegółowych informacji na temat pracy zespołu.

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=hDp84FZeu0iyYel47PlIsK7lDSABIpBOlbq5IbUR90JURUdOQVBCWFI3VlJWUDkyRkRTWlExNDNIMi4u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *