Nowy Moduł w studiach Executive MBA w Ochronie Zdrowia – Zwiększ Wydajność i Usprawnij Zarządzanie

Zwiększ Wydajność i Usprawnij Zarządzanie

Pragniemy Państwa poinformować o nowym, innowacyjnym module, który został dodany do programu studiów Executive MBA w Ochronie Zdrowia oferowanego przez Prometriq Akademia Zarządzania. Moduł AI został stworzony w odpowiedzi na dynamicznie rozwijające się trendy w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz potrzebę usprawniania pracy   na zwiększenie wydajności i usprawnienie funkcjonowania waszych instytucji.

Odkryj Potencjał Sztucznej Inteligencji: W ramach tego modułu poznacie Państwo podstawy i zastosowania sztucznej inteligencji w sektorze opieki zdrowotnej. Dowiedzą się Państwo, jak wykorzystać AI do analizy danych klinicznych, optymalizacji procesów oraz podejmowania trafnych decyzji.

Praktyczne study case: Przez analizę studiów przypadków, które prezentują realne wyzwania w sektorze opieki zdrowotnej, będziemy w stanie ukazać, jak AI może wpłynąć na optymalizację procesów, usprawnienie diagnostyki oraz zwiększenie efektywności działań.

Wykład inauguracyjny 44. edycji studiów odbędzie się dnia 21 października 2023 o godzinie 8:30. Temat wykładu to „Jakość zarządzania w publicznych instytucjach ochrony zdrowia”, a zaproszenie do jego wygłoszenia przyjął Rzecznik Praw Pacjenta, Pan Minister Bartłomiej Chmielowiec.

Prometriq Akademia Zarządzania już od 25 lat propaguje najlepsze praktyki zarządzania. Prometriq MBA 95% ONLINE jest najczęściej wybieranym programem MBA w ochronie zdrowia w Polsce i jedynym programem walidowanym przez instytucję zagraniczną. Program spełnia wymagania akredytacji międzynarodowych oraz wszystkie obowiązujące w Polsce wymagania formalne względem MBA w ochronie zdrowia.
Dodatkowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie 698 101 798. Lista wykładowców, szczegółowy program oraz harmonogram sesji znajdują się na stronie www.prometriq.pl/mba-online/.

Absolwentów studiów MBA zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty AI Post-MBA, www.ai-mba.online/pl

Prometriq Akademia Zarządzania

ul. Bohaterów Monte Cassino 15, 81-704 Sopot

tel. 698 101 798, e-mail: mba@prometriq.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *