Oferta pracy dla pielęgniarki/pielęgniarza w Płocku

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. w Płocku  zatrudni

 Pielęgniarkę środowiskową/Pielęgniarza środowiskowego.

Jeżeli:

– Jesteś osobą komunikatywną, empatyczną i zorientowaną na Pacjenta

– Dobrze organizujesz pracę własną

– Masz wykształcenie min. średnie oraz ukończony kurs pielęgniarstwa środowiskowego/rodzinnego lub specjalizację rodzinną

– Posiadasz doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku

Zgłoś się do nas!

Oferujemy m.in:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Stabilne warunki pracy

– Możliwość doskonalenia i poszerzania kompetencji zawodowych

– Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Kontakt pod nr tel.:  695-331-162 lub e-mail: kontakt@cmmedica.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Administratorem podanych danych jest Centrum Medyczne Medica Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku, pod adresem: ul. Chemików 7, 09-411 Płock (dalej „Administrator”).

W Centrum Medycznym Medica Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością powołany jest Inspektor Ochrony Danych (zwany także Administratorem Bezpieczeństwa Informacji), do którego można kierować zapytania na adres: daneosobowe@cmmedica.pl

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę w celu z przeprowadzenia rekrutacji.

Pani/Pana nie będą przekazywane do innych podmiotów oraz do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

W dowolnym momencie może Pani/Pan wycofać powyższą zgodę, pisemnie na adres administratora tj. Centrum Medyczne Medica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 09-411 Płock, ul. Chemików 7 z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych lub mailowo na adres: daneosobowe@cmmedica.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.