Informacja nt. wysłuchania podcastów dla pielęgniarek i położnych

Zaproszenie do wysłuchania podcastów: 

  1. Pielęgnacja skóry pacjentek z chorobami onkologicznymi i NTM.Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Położnych. W nagraniu wzięły udział Pani dr hab. n. med. Joanna Czuwara oraz Pani Maria Rabiej.

Link do podcastu: https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/254

Zapraszamy do wysłuchania podcastu na temat pielęgnacji skóry pacjentek z chorobami onkologicznymi i NTM. Temat niezwykle istotny, aczkolwiek często pomijany w codziennej opiece pielęgniarskiej nad chorymi. Skóra tych pacjentek wymaga szczególnej uwagi i specjalistycznej pielęgnacji, ze względu na liczne wyzwania, jakie niosą ze sobą zarówno choroby nowotworowe, jak i problemy z nietrzymaniem moczu. Zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny dermatologii, onkologii i ginekologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby dostarczyć Wam najbardziej aktualnych informacji i praktycznych wskazówek. Zapraszamy do słuchania!

  1. Pieluszkowe zapalenie skóry, otarcia skóry u dzieci i dorosłych – profilaktyka oraz leczenie.Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Położnych. W nagraniu wzięły udział Pani prof. dr hab. n. med. Magdalena Czarnecka-Operacz oraz Pani dr hab. n. o zdr. Beata Pięta.

Link do podcastu: https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/253