
Już w czerwcu 2026 roku odbędą się wybory delegatów na Okręgowy Zjazd Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego.
To ważny moment dla naszego samorządu zawodowego i okazja do współdecydowania o sprawach istotnych dla naszego środowiska.
Zachęcamy do aktywnego udziału w wyborach i zaangażowanie
w działalność samorządu zawodowego. Razem mamy realny wpływ na przyszłość pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych.
Prosimy również o śledzenie i pilnowanie terminów wyborczych w swoich rejonach.
Wasza obecność i głos mają znaczenie
Z poważaniem
Przewodnicząca ORPiP RP
Maria Maruszak-Szeliga
