K O M U N I K A T

Już w czerwcu 2026 roku odbędą się wybory delegatów na Okręgowy Zjazd Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego.

 To ważny moment dla naszego samorządu zawodowego i okazja do współdecydowania o sprawach istotnych dla naszego środowiska.

Zachęcamy do aktywnego udziału w wyborach i zaangażowanie

w działalność samorządu zawodowego. Razem mamy realny wpływ na przyszłość pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych.

Prosimy również o śledzenie i pilnowanie terminów wyborczych w swoich rejonach.

Wasza obecność i głos mają znaczenie

Z poważaniem

Przewodnicząca ORPiP RP

Maria Maruszak-Szeliga